Değerlerimiz

MK Ofis, faaliyet gösterdiği ülkelerdeki tüm çalışanlarından şirkete bağlı kalmalarını ve yaptıkları tüm işlerde mükemmelliği hedeflemelerini beklemekte, her bakımdan daha iyi bir ortam yaratılması için çalışanların temel değerlere bağlı kalmasını istemektedir. Söz konusu değerlere aşağıda yer verilmiştir:

 

Müşteri Odaklılık

 

Şirket performansı müşteri standartlarına göre değerlendirilmektedir. Karlılığın artması ve çalışanlarımıza yeni fırsatlar sunulabilmesi ancak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıyla mümkündür. Çalışanlarımızdan herhangi birinin bir müşteriye verdiği taahhüt tüm çalışanlarımızı ve şirketimizi bağlamaktadır. Müşteri, tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer almaktadır.

 

Kişilere Saygı

 

Şirket, çalışanlara bireysel katılım olanağı ve sorumluluklar vererek işletme başarısına katkı sağlama fırsatı sunmaktadır. Tüm çalışanlarımızın yetenekli ve sadık olduğuna, işletmenin başarısı konusunda gerekli donanıma sahip olduğuna inanılmaktadır. Çalışanlarımız müşteri tatmini sağlamak ve karlılığı arttırmak için kendi inisiyatiflerini kullanmaya teşvik edilmekte, bu yoldaki görüş ve önerilerine saygı duyulmaktadır.

 

Mükemmellik Arayışı

 

Şirket ve çalışanlar olarak görevimiz, kendi alanımızda lider olmak ve işin her alanında en üst düzeyde performans göstermektir. Sağladığımız her türlü hizmet ve iletişimde mükemmel kaliteye ulaşmaya çalışmaktayız. Şirket ve bireyler bütünlük içinde bu mükemmelliği sağlamaktadır.

 

Değişime Olumlu Tepki Verme

 

Sektörümüzde pozitif değişim yaratmamız gerekmektedir. Günümüzün dünyasında sürekli değişim kaçınılmaz olmuştur. Çalışanların geleceğe odaklı olması, değişimden güç alması, değişimi şirket ve çalışanları avantajına dönüştürmek için elinden geleni yapması beklenmektedir.

 

Takım Çalışması

 

Şirket tüm ekiplerin birleşiminden oluşan bir ekipler bütünüdür. En küçük çalışma biriminden şirketlere, şirket gruplarına ve en geniş ortaklıklara kadar tüm ekiplerin “kazanan ekipler” halinde çalışması ve ekip çalışmasının yarattığı sinerjinin en iyi şekilde değerlendirilmesi beklenmektedir.Anasayfa  |  Hizmetler  |  Hakkımızda  |  İletişim
MK Danışmanlık © 2015